راه های افزایش مشاهده کننده از وبلاگ

راه های افزایش مشاهده کننده از وبلاگ

تهیه بلاگ ها نیاز به تلاش و صرف زمان داشته بدون داشتن ترافیک بر روی آن به تنهایی مبارزه در وب دشوار خواهد بود. پیاده سازی این ترفندها به افزایش ترافیک وبلاگ شما در وب کمک بسیاری خواهد کرد. شما وبلاگ خود را راه اندازی می بکنید و هر روز به آن سر می زنید و مشاهده می بکنید که هیچ کس از وبلاگ تان بازدید نکرده هیچ ترافیکی نداشته اید. فکر می بکنید چه چیزی درست کار نکرده و کجای کار شما غلط بوده است!؟

وبلاگ افزایش بازدید سایت: افزایش بازدید

این یک مساله شایع برای بسیاری از صاحبان وب وبسایت است . برایارتقا ترافیک وب بلاگ نکات زیر را مطالعه بفرمایید. روشهای بسیاری برای ایجاد افزایش ترافیک وب بلاگ تان وجود دارد. دو غلط متداول هم وجود دارد که اکثر بلاگ نویسان تازه کار مرتکب آن می شوند. برای مثال مطالبی با کیفیت بالا ارائه نکرده و زمانی برای برقراری رابطه با مخاطبان خود در نظر نمی گیرند.

pic1 300x198 10 ترفند افزایش ترافیک در وبلاگ

فقدان محتوای بهتر ، دلیل بهتر ی برای این است که افراد پیگیر مطالب ارسالی شما در بلاگ نباشند. بدون ایجاد رابطه با مخاطبین رقبتی به بازگشت به وب وب سایت شما نشان نخواهند داد. در متن زیر به نقد برخی اقدامات به جهت اصلاح ارتقا ترافیک وب می پردازیم:
۱- محتوای بهتر نیازمند صرف زمان و انجام تحقیقات است

برای رسیدن به اهداف خود در وبلاگ، به صورت هفتگی زمانی را برای انجام اقدامات لازم تعیین بکنید .
۲- صرف وقت در شبکه وب

این امر از طریق وسائل های شبکه های اجتماعی مانند LinkedIn یا فیس بوک میسر است . متناوباً از طریق اظهارنظر در دیگر وبلاگ ها نیز مقدور خواهد بود. با قرار دادن نظرات مرتبط و وارده که سبب افزایش اعتبار و ارزش شده، همچنین اظهار نظرات شما در وبلاگ های دیگر باید با هدف ایجاد رابطه باشد تا خوانندگان نظرات و اعتقادات، بر روی لینک شما کلیک کرده از وبلاگ شما دیدن خواهند کرد. اگر این کار را انجام ندهید، شما حداقل می توانید بک لینک به وب سایت خود ایجاد کرده تا به بازاریابی موتور جستجوی خود کمک کنید.
۳- به مخاطبین خود هدایا پیشنهاد ات رایگان ارائه بکنید

این نکته بستگی و نیاز به مطالب محتوای بهتر دارد تا افراد رقبت به خواندن داشته باشند. بهترین پیشنهاد و یا هدایا، ارائه مطالب و اطلاعات مفید است که در جاهای دیگر پیدا نمی شود. شما می توانید این مطالب را از طریق اجرای یک نظرسنجی ایجاد بکنید ؛ با ارائه نظرات منحصر به شخص در زمینهء کاری اتان نیز می توانید در این مورد اقدام نمایید.

۴- اطلاعات در مورد بهینه سازی وب وبسایت کسب بکنید

pic2 10 ترفند افزایش ترافیک در وبلاگ

۵- مصرف از سئو

ممکن است نیاز به seo عکس های گرافیکی، عناوین تگ ها در وبلاگ تان ضروری باشد. کمی از زمان خود را صرف تحقیق در مورد هر یک از کلمات کلیدی نمایید که بهترین نتیجه در موتور جستجو را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در سئو وب بلاگ از plug-ins و urlها برای پیدا شدن وبلاگ تان استفاده بکنید .

۶- از افرادی که به صورت میهمان به وبلاگ شما آمده نظر می دهند، دعوت به عمل آورید

این میهمانان اکثرا مخاطبین خود را به همراه داشته و آنها را به وبلاگ شما هدایت می کنند. چنانچه از وبلاگ نویسان دعوت به عمل آورید، در واقع به بازار آنها هم دسترسی پیدا خواهید کرد.

۷- در وبلاگ خود تبلیغ نکنید

/ 0 نظر / 31 بازدید