چرا طراحی سایت مناسب عاملی مهم در رونق کسب و کار هاست؟

چرا طراحی وبسایت مناسب عاملی با اهمیت در رونق کسب و کار هاست؟

خرید vpn

با گسترش پیشرفت تکنولوژی، تعداد کاربران اینترنتی در سال های اخیر به شکل فزاینده ای افزایش داشته است. با افزایش تعداد کاربران اینترنت، تعلت ات اینترنتی شبیه ارتباطات و خرید فروش افزایش چشم گیری داشته است. این افزایش سریع، باعث شده تا خرده فروشان و کسب کار های کوچک نیز وارد عرصه رقابت شده به ارائه خدمات محصولات خود از طریق اینترنت بپردازند.

یکی از راههای سبقت گرفتن در این رقابت، داشتن وب وبسایت با طراحی مناسب است. استراتژی های طراحی وبسایت تأثیر بسیار شدیدی در گرفتن تصمیمات مربوط به خرید فروش تعلت ات تجاری در کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارد. به طوری که هر روز میلیون ها دلار در فضای آنلاین تبادل می شود.
وب وبسایت شما به عنوان با اهمیت ترین و آشکار ترین نمای کسب و کار شما در فضای مجازی محیط اینترنتی است. وب سایت شما، نسبت به کسب و کارتان می تواند تأثیر بسزایی بر دید مردم داشته باشد. در واقع کاربران اینترنت مردمی که در فضای مجازی هستند ، به همان صورت که وب سایت شما را می بینند، کسب و کار شما را تصور می کنند. طراحی سایت، موضوعی فراتر از قشنگ ساختن وبسایت است. طراحی سایت فقط به معیارها و عناصر زیبا یی شبیه رنگ، فونت و لایه ها خلاصه نمی شود (هرچند که این مسائل نیز با اهمیت است) بلکه برنامه ریزی سایت، پیام رسانی آن کارایی و قابلیت استفاده وبسایت را هم حاوی می شود.
برای طراحی سایت خود، علاوه بر طراحی زیبا مناسب، عملکرد مناسب کاربر پسند بودن آن را هم تحلیل بکنید بین این دو تعادل ایجاد بکنید .
یعنی طراحی مناسب + عملکرد بهتر کاربر پسندبا استفاده از این راهکار، سایت را به سلاحی استراتژیک و قدرتمند تبدیل بکنید که بتواند رقبای شما را کنار بزند برای شما منافع اقتصادی به ارمغان آورد.
منابع مالی شما بسیار ارزشمند هستند . پس آن ها را بر روی وبسایت های نامربوط با کسب و کار خود غیر پیشرفته ، سرمایه گذاری نکنید. نکته بسیار با اهمیت دیگر این است که:
برداشت اول کاربر از وبسایت شما اولین تأثیری که وبسایت شما در بیننده دارد بسیار با اهمیت است باید از قانون " دو دهم" در نوشتن محتوا مصرف بکنید .
طبق تحقیقات دانشگاه علوم تکنولوژی میسوری بر روی معیار های با اهمیت در طراحی وب سایت که در ماه فوریه سال 2012 منتشر شد، دو دهم ثانیه بیشترین مدت زمانی است که طول می کشد تا اولین تأثیر بر روی فرد بازدید کننده از طرف وبسایت شما اعمال شود. در واقع اولین برداشت شخص از وب سایت شما حداکثر در دو دهم ثانیه اتفاق می افتد.
پس هرچه بازدیدکنندگان مدت زمان زیادتری را در وب سایت شما بگذرانند، نشانگر آن است که بیشتر از وب سایت شما لذت برده اند. نکته با اهمیت این است که چنانچه طراحی وبسایت شما مناسب نباشد، ممکن است که کاربران بازدیدکنندگان را در یک چشم به زدن به وبسایت رقیبان شما هدایت نماید . در واقع با طراحی بد یک وب سایت، بازدیدکنندگان وادار به ترک وب وبسایت شما بازدید از وب سایت دیگری می شوند که اقطعا لاً رقیب شما هم هست.
اگر طراحی وب سایت شما جذاب نباشد نتواند کاربران و بازدیدکنندگان را به چرخیدن و بازدید کردن بیشتر از سایت شما تشویق نماید ، دیگر هیچ ارزش ی ندارد که شما چه خدماتی ارائه می بکنید ، حتی اگر شما خدمات و محصولات ی را عرضه بکنید که مشتری می خواهد به آن نیاز داشته باشد، کاربر وبسایت شما را ترک خواهد کرد.
این نکته حیاتی است که: از طریق طراحی قدرتمند سایت، پیغام خود را در سریع ترین وقت ممکن به مشتریان بازدیدکنندگان وب سایت برسانید.حرف آخر:از همین اکنون شروع کنید. سایتی مناسب قدرتمند برای کسب و کار خود طراحی بکنید .اگر از قبل وب سایت دارید، نبعضی با دقت کارشناسانه به طراحی، عملکرد و وسائل بازاریابی مورد مصرف در سایت خود بیندازید؛ نقاط ضعف در مقابل رقیبانتان را بشناسید برای تغییرات ضروری ، هر چه سریعتر دست به اقدام بزنید.کالاها خدمات برجسته را با استفاده از طراحی وب سایت مناسب، به مشتریانتان عرضه بکنید .

/ 0 نظر / 35 بازدید